B2B

Dla podmiotów gospodarczych mamy specjalną ofertę hurtową na cały zaprezentowany asortyment. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 604 511 197, gdzie nasi doradcy przygotują ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

O frimie

Firma Eco-Ivent powstała w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na produkty ekologiczne i rosnącą świadomość społeczeństwa dążącą do zastępowania tworzyw sztucznych materiałami biodegradowalnymi. Jesteśmy bezpośrednim importerem sprzedawanych asortymentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty w pełni sprawdzone, bezpieczne, których wartość odpowiada jakości wykonania. 

Proponujemy Państwu produkty niezbędne przy prowadzeniu biznesów związanych z szeroko pojętą gastronomią, hotelarstwem oraz handlem. Dzięki platformie do sprzedaży internetowej szybko i sprawnie możecie Państwo złożyć zamówienie, obserwować jego realizację, sprawdzić poprzednie transakcje i otrzymać wybrane produkty bez konieczności bezpośredniego kontaktu z doradcą handlowym. Stałe dostawy wytworzonych przez współpracujących z nami producentów, pozwolą nam na płynną realizację dostaw, dopasowanie oferty do potrzeb rynku oraz poszerzenie oferty produktowej.  

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, wsłuchujemy się w potrzeby a jako zespół chcemy stać się dla Państwa solidnym i pewnym partnerem. 

error: Content is protected !!