B2B

Dla podmiotów gospodarczych mamy specjalną ofertę hurtową na cały zaprezentowany asortyment. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 604 511 197, gdzie nasi doradcy przygotują ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

Czas i koszty dostawy

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 500 zł.

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność za pobraniem
do 30 kg 15,95 zł 21,95 zł
paleta 161,13 zł 168,51 zł
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych – jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Odbiór Osobisty
Odbiór osobisty w naszym biurze przy ul. Łączańska 22c/7, 46-100 Namysłów – w dni robocze w godzinach od 8.00 do 16.00 – dla wszystkich zakupów. 
error: Content is protected !!